VEROUČNA ŠOLA

Starši, učenci in vsi, ki nas podpirate pri našem katehetskem in pastoralnem delu!

Bliža se začetek pastoralnega leta, ko bomo z novo močjo, novim zaupanjem, pa tudi z novimi negotovostmi vstopili v učenje o Bogu in njegovih načrtih za nas. Ne izgubimo vere vanj, kajti brez njega naše delo ne bo rodovitno!

Spominjam vas na nekaj predvidenih datumov in dogodkov v prihodnosti:

• Srečanje za vse starše, ki vpisujejo otroke v 1. razred veroučne šole, bo v petek, 2. septembra, ob 20.00. Dobimo se pred župniščem, začeli bomo v cerkvi. Na srečanju boste prejeli tudi VEROUČNO PRIJAVNICO, ki bo na voljo tudi na mizi z oznanili v župnijski cerkvi.
  • Vpis k verouku je obvezen za vse razrede in bo v ponedeljek, 5. septembra, od 8.00 do 12.00 ter od 14.00 do 18.45K vpisu prinesete PODPISANO veroučno spričevalo, starši učencev prvega razreda pa še izpolnjeno prijavnico in otrokov krstni list ali družinsko knjižico. Če boste spričevalu priložili kakšen dar za kateheta za lanskoletni trud - Bog povrni!
  • Priporočen dar za učbenike je zapisan poleg urnika, prispevek na družino za ogrevanje in didaktični material je 25 EUR. Če kdo tega daru ne zmore, prosim, da to sporočite. Vedno se najde kdo, ki s svojim darom založi še za kakšnega učenca ...
  • V nedeljo, 11. septembra, je katehetska nedelja. Lepo vabljeni k maši ob 10.00, ko bomo prosili za blagoslov dela pri verouku, otroci pa naj tokrat k blagoslovu prinesejo PISALO in/ali PUŠČICO.
  • Z veroučno šolo začnemo v ponedeljek, 12. septembra. Opozarjamo pa vas, da se urnik lahko spremeni glede na razpoložljivost kateheta!

Naj nam Bog da svoj blagoslov in potrebnih milosti za nov začetek!